Miasto Olsztyn - strony www Olsztyna

Odkrywanie uroków Polski połączone z luksusowym wypoczynkiem? Tylko na Warmi i Mazurach

czytano 1356 razy

Odkrywanie uroków Polski połączone z luksusowym wypoczynkiem?

Tylko na Warmi i Mazurach

Szeroko rozumiane Mazury, chociaż są jednym z najpiękniejszych regionów na świecie, przez lata zyskały niezbyt dobrą sławę. Wszystko za sprawą zaśmiecających przyrodę wrzaskliwych turystów, których maniery pozostawiają wiele do życzenia. Z tego względu niewiele osób kojarzy Krainę Wielkich Jezior z luksusowym wypoczynkiem. Tymczasem Mazury pozytywnie zaskakują!

Wypoczynek na jachcie

Czy może być coś bardziej luksusowego od wypoczynku na jachcie? Przypomnijmy sobie oglądane z wypiekami na twarzy amerykańskie seriale z lat 80. i marzenia, aby choć przez chwilę poczuć się jak Alexis. Dziś spełnienie tych marzeń jest na wyciągnięcie ręki i wcale nie musimy w tym celu dysponować nieograniczonymi funduszami. Na Mazurach z powodzeniem wynajmiemy odpowiedniej klasy jacht, którym pożeglujemy po połączonych ze sobą jeziorach. To wspaniała możliwość zobaczenia nie jednego, ale kilku miast (http://zwierciadlo.pl/2011/lifestyle/turystyka/wypoczynek-na-jachcie).

Jeśli posiadamy odpowiednie uprawnienia, możemy samodzielnie sterować jachtem. Jednak wiele mazurskich firm prócz wynajmu łodzi oferuje także możliwość skorzystania z dyskretnej obsługi, wykwintnego jedzenia i komfortu, jaki spotykamy w najlepszych hotelach.

Prywatna plaża? Oczywiście!

Jest wielu ludzi, którzy preferują wypoczynek nad jeziorem. Jednak w przypadku najbardziej znanych miejscowości zamiast relaksować się na kocu nieopodal wody, możemy jedynie zirytować się nadmiernym tłokiem. Receptą na tę bolączkę może być skorzystanie z oferty hotelu, który dysponuje prywatną plażą dostępną wyłącznie dla gości.

A może golf?

Nie istnieje chyba sport, który byłby uważany za równie ekskluzywny, jak golf. Niesłusznie kojarzony ze snobizmem jest tak naprawdę wspaniałą formą rekreacji dla każdego. Wypoczywając w pięciogwiazdkowym hotelu na Warmii , którego szczegółową ofertę odnajdziemy na przykład na stronie www.hotelmarinaclub.pl, będziemy mieli możliwość wypróbowania swoich sił na pobliskim 18-dołkowym polu golfowym klasy mistrzowskiej. To nie tylko dobra zabawa, ale też mnóstwo czasu spędzonego na powietrzu w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody.

Wypoczynek w luksusowym hotelu

Coraz popularniejsze na Mazurach pięciogwiazdkowe hotele oferują nie tylko komfortowe apartamenty, wykwintne dania z różnych stron świata i rozbudowaną kartę drinków. Po obiekcie sygnowanym pięcioma gwiazdkami możemy spodziewać się wielu możliwości mniej lub bardziej aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji będziemy mieli SPA, korty tenisowe, boiska do gry w siatkówkę plażową, promenady spacerowe (z których skorzystają również pasjonaci nordic walking) oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego lub rowerowego.

 data dodania: 2015.01.05 12:23    data edycji: 2020.01.30 11:28
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji olsztyn.wortale.net.

Wszelkie prawa zastrzeżone 

Kontakt z nami | Reklama na portalu | Redakcja | Nasze portale

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania & Polityka prywatności | Projekt WORTALE.NET | Wydawca SOLUMA